מניקור, לק ג'ל ובניית ציפורניים בג'ל בכפר סבא

רבות מלקוחותינו הינן נשים מטופחות שרוצות להתעדכן בטרנדים החדשים ולהיראות במיטבן. שירותי המניקור-פדיקור שלנו עונים בדיוק על הצורך הזה.

 

אנשי הצוות המיומנים של עורגני עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר לבניית ציפורניים. הטרנד שכבש את כל העולם – הלא הוא הלק ג'ל – הינו מצרך מבוקש גם בעורגני בכפר סבא. ציפוי הציפורניים הטבעיות בג'ל מתאים לאקלים הישראלי, ומסייע לטיפוח הידיים מטופחות ולבניית ציפורניים טבעיות, גמישות וחזקות. הג'ל בעורגני בכפר סבא מגיע בקשת רחבה של צבעים מרהיבים (כולל פרנץ') בהתאמה מושלמת לכל עונה. בהתאם לבקשה, נעניק גם תוספות בדמות קישוטים וחותמות מיוחדות. הג'ל הינו גמיש ובלתי שביר ויורד תוך עשר דקות.

לבניית ציפורניים בג'ל יתרונות רבים. הטיפול מחזיק עד שלושה שבועות, כאשר במהלך התקופה ניתן להאריך את הציפורניים הטבעיות. הטיפול אף אינו פוגע בציפורן הטבעית ואינו כולל התערבות כימית או ריחות חריפים. יש אף לציין כי הטיפול מתאים במיוחד לבעלות ציפורניים חלשות או מתפצלות.

אם את רוצה כף יד טבעית עם ציפורן חזקה וטבעית – לק ג'ל הינו הפתרון האידיאלי עבורך. בקרי בעורגני בכפר סבא – והיראי במיטבך!

תוכלו לראות תמונות שלנו בגלריה