טיפול בפטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים תוקפת אחוז גבוה מהאוכלוסייה ומתפשטת במהרה מציפורן לציפורן. החדשות הטובות: עורגני מעניקה ללקוחותיה טיפול באמצעות קרן אור שהוכח כיעיל במיוחד. 

הביטו בציפורני כפות רגליכם: האם יש שינוי בצבע אחת הציפורניים ובעובייה? האם היא שחורה ומלאה בכתמים? האם היא עבה וקמחית? האם היא חצויה? אם עניתם בחיוב על אחת מהשאלות הנ"ל, יש סיכוי שאתם סובלים מפטרת ציפורניים.

פטרת הציפורניים הינו זיהום פטרייתי הנפוץ ב-80% מהאוכלוסייה ואינה מבחינה בין נשים, גברים וילדים. עם הופעת הפטרת יש לטפל בה מיד וזאת על מנת למנוע את התפשטותה. כיום, מרבית האוכלוסיה הסובלת מפטרת ציפורניים מודעת ליתרונותיו של טיפול באמצעות קרן אור.

עורגני מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר לחיסול פטרת הציפורניים. מדובר בסדרת טיפולים קצרה וללא תופעות לוואי. האנרגיות קרן האור מחממות את האזור הנגוע לזמן קצר מאוד, מה שגורם להרג/עיכוב התפתחות הפטריות. יש לציין כי הטיפול אינו כואב.

לפני הטיפול יש לשייף את הציפורן עד כמה שניתן מבלי לפגוע בעור. חובה להתחיל להשתמש בחומרים אנטי-פטרייתיים מהר ככל הניתן. לאחר ניקוי הפטרת, טיפול שבועי באמצעות קרן האור יעצור את התפשטות הפטריה. מומלץ לבצע לפחות עשרה טיפולים.