23120143344556אקנה בכפר סבא - מתבגרים רבים סובלים מאקנה בדרגות שונות, שעלולה אף להותיר צלקות. עורגני מעניק טיפול יעיל, מקצועי ובטוח בפצעי בגרות בכפר סבא, עם תוצאות מידיות.

כולנו מכירים את תופעת פצעי הבגרות. אין מי שלא חווה "אקנה" באופן אישי, אם על עורו שלו ואם על עורם של הקרובים אליו. מראה הפצעים ובעיקר הכתמים והצלקות שנותרים משפיעים מאוד על מצב רוחם וביטחונם העצמי של הסובלים מאקנה.

פצעי בגרות בכפר סבא

אקנה (פצעי בגרות) היא תופעה המתרחשת בעיקר בגיל ההתבגרות, ונגרמת כתוצאה מפעילות יתר וחסימה של בלוטות החלב של העור. עקב פעילותם המוגברת של הורמוני מין גבריים המכונים אנדרוגנים, גדלות בלוטות החלב ומייצרות כמות גדולה של חומר שומני הנקרא sebum. כאשר חלקו העליון של בלוטת החלב נחשפת לאוויר הוא מתחמצן, משחיר ויוצר נקודה שחורה (קומודון) על גבי העור. בקרב בעלי נטייה תורשתית לאקנה קשה, מגיבות בלוטות החלב ביתר שאת לאותה כמות של הורמונים באופן יחסי לאנשים אחרים.

תוכלו לראות תמונות שלנו בגלריה

18-3עם הניסיון הרב שרכשנו בטיפולי אקנה בנינו פורוטוקול ייחודי בשיטת ORG שייתן לנו מענה של חיסול החיידק ולהגעת תוצאות מקסימליות לקבלת עור חלק. פרוטוקול הטיפולים מלווה בטיפולי פוטון לאור כחול שאליו רגיש חיידק האקנה ומביא לחיסולו.

התקשרי וקבעי פגישת אבחון וייעוץ להתאמה אישית.