בעורגני מבחר טיפולי פנים בשיטת ORG הייחודית לעורגני . לאחר אבחון מצב וסוג העור, תבחר הקוסמטיקאית בכפר סבא את הטיפול לו את זקוקה. הטיפול הקוסמטי כולל שימוש בחומרים טבעיים ואורגניים פעילים, בעלי אחוז חומר פעיל גבוה יותר מאשר החומריים הביתיים. בנוסף אנו עושים שימוש במכשור מתקדם להחדרה טובה יותר של החומרים , לעיכוב תהליך ההזדקנות, חידוש וריענון העור. מומלץ כתחזוקה שוטפת.

התקשרו עכשיו ל-3156* וקבעו תור, או לחלופין המשיכו לקרוא ולהבין מדוע רשת עורגני נמצאת בחוד החנית של טיפולי פנים בישראל.

אילו טיפולי פנים תמצאו בעורגני

טיפולי צוואר HIFU 

מדובר בטיפול שעשה מהפכה של ממש בשוק האסתטיקה והוא דורש רק 2 טיפולים בשנה!
לפרטים נוספים לחצו כאן 

טיפוח העור סביב העיניים 

אזור העניים הוא האזור הראשון בו יופיעו קמטוטים, נפיחויות, עיגולים כהים, הידקקות השומן התת עורי ושאר אותות הגיל. החדשות הטובות הן שבעורגני ניתן לטפל בתופעות האלה בקלות!
לפרטים נוספים על טיפול פנים זה לחצו כאן

טיפול החדרת לחות לפנים

מטרת הטיפול כשמו כן הוא, להחזיר לפנים את הלחות שעבדה להן עם השנים ולהפוך את הפנים לנעימות וצעירות יותר. הטיפול מתבצע באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל.
לפרטים נוספים על טיפול פנים זה לחצו כאן

טיפול באקנה לכל גיל

עם הניסיון הרב שרכשנו בטיפולי אקנה בנינו פורוטוקול ייחודי בשיטת ORG שייתן לנו מענה של חיסול החיידק ולהגעת תוצאות מקסימליות לקבלת עור חלק. פרוטוקול הטיפולים מלווה בטיפולי פוטון לאור כחול שאליו רגיש חיידק האקנה ומביא לחיסולו! לא מאמינים? היכנסו לכאן וצפו בהמלצות של מטופלות האקנה שלנו.

מתיחת פנים

בדומה לשרירי הגוף, הופכים שרירי הפנים עם השנים לרפויים יותר. רבים מאתנו אינם מעוניינים להשלים עם פנים נפולות; כעת, עם "חדר הכושר לפנים" של עורגני, אנחנו גם לא צריכים.
לחצו כאן לפרטים נוספים.

טיפול מולטי 8

טיפול עם תוצאות מדהימות להעצמה ושמירה על היופי הטבעי שלך!
לחצו כאן לפרטים נוספים.

טיפול פנים עם מסכת לד

טכנולוגיה LED   משתמשת  באור כמקור אנרגיה לתאים. תאי העור קולטים את הפוטונים שבאור ומנצלים את האנרגיה לתהליכים מטבוליים  שונים הדרושים לתיקון או לחידוש העור.  גוון האור משתנה מטיפול לטיפול באורכי גל שונים למגוון טיפולי יופי.
לחצו כאן לפרטים נוספים.

טיפול פנים עם "מזון-על"

טיפול ייחודי ואורגני המבוסס על מרכיבי "מזונות על" הידועים כספקי אנרגיה זמינה ומהירה לשמירה על בריאות, חיוניות ומראה הנעורים של העור.
לחצו כאן לפרטים נוספים.

לסיכום, טיפולי פנים זה עורגני! התקשרו עכשיו ל-3156* וקבעו תור עם המומחים שלנו