טיפולי פנים אורגניים בכפר סבא -

רוצה שעור פנייך יראה זוהר על בסיס קבוע? הזמיני טיפול פנים מפנק על בסיס חודשי בעורגני בכפר סבא - ועורך יהיה נקי ובריא!

תכשירי הטיפוח בהם אנו משתמשים בבית אינם מספיקים לשמירה על עור פנינו. זו הסיבה שתחזוקה שוטפת של עור הפנים אצל קוסמטיקאית היא הכרחית. הטיפול הקוסמטי כולל שימוש בחומרים בעלי אחוז חומר פעיל גבוה יותר מאשר החומרים הביתיים.

צוות הקוסמטיקאיות בעורגני כפר סבא נבחר בקפידה ובעל ניסיון רב בתחום הקוסמטיקה. עם הגעתך לעורגני בכפר סבא, תאבחן הקוסמטיקאית הרפואית בכפר סבא את סוג עורך ומצבו ביום הטיפול. על בסיס האבחון, תבחר הקוסמטיקאית את הטיפול לו את זקוקה. הטיפול כולל ניקוי ראשוני, שני סוגי פילינגים, עיסוי להחדרת ויטמינים לעור, ניקוז שומנים וקומודונים (שחורים), מסכת הזנה/איזון/ליפט וכל מה שעורך צריך ביום הטיפול.

בכל הקשור לטיפולי הפנים בכפר סבא, אנו שמים דגש מיוחד על החוויה. באמצעות מסכת ריחות משכרים ומוזיקה שמשקיטה את הגוף ואת הנפש, ניצור אווירה נעימה במהלך הטיפול שתסייע בהרגעת עור הפנים.

בעורגני, אנו עושים שימוש בחומרים טבעיים ואורגניים פעילים, אותם אנו רוקחים במקום. כמו כן, אנו עושים שימוש במכשור מתקדם להחדרה טובה יותר של החומרים. אורך הטיפול הינו עד שעה וחצי והוא מלווה בעיסוי ידיים, פנים, דקולטה ואבנים חמות.