טיפולי הפנים שיחזירו לך את החיוך

חיוך רחב מאיר את הסביבה והופך את היום שלנו להרבה יותר נעים. כדי שנוכל לחייך בפה מלא בכל יום אנחנו זקוקים לדימוי עצמי גבוה, ועל-מנת שנרגיש טוב עם עצמנו מראה קורן וחיוני הוא הכרחי. הבעיה היא שעם השנים מתרחשות בפנים שלנו תופעות שפוגמות בחיוניות: העור הופך לרפוי ופחות מתוח, קמטים וקמטוטים צצים סביב הפה ובמקומות נוספים, סימני פיגמנטציה ונגעים אחרים משפיעים גם הם לרעה על המרקם, לפעמים גם השיניים סובלות מפגם מסוים ובסך הכל התוצאה היא מראה פחות מחמיא מבעבר ומכפי שיכול להיות בהווה ובעתיד.

בימינו כמובן שאין צורך לסבול מהבעיה, שכן יש לה פתרונות אפקטיביים ופשוטים – ואלה הטיפולים שיחזירו לכם את החיוך ואת שמחת החיים.

מסכת לד

כולנו מכירים את הלדים בהקשר של תאורה, אבל הטכנולוגיה הזו משמשת גם לטיפול פנים אפקטיבי.

אנרגיית האור גורמת לתאי העור בפנים לבצע תהליכים מטבוליים כולל תיקון פגמים וחידוש הרקמות באופן כללי. בזכות המנעד הרחב של אורך הקרניים ניתן לטפל בסוגי עור שונים ובמגוון רחב של בעיות שנוצרו עם השנים וכך ליצור מראה מרשים במיוחד אצל כל אחד וכל אחת.

פילינג צמחים

חידוש העור באמצעות חומרים מהצומח ולא חומרים כימיים מבטיח גם שיפור משמעותי לטובה וגם מינימום תופעות לוואי בעקבות הטיפול.

בין הצמחים שניתן לנצל את האיכויות שלהם לטובת שיפור מרקם העור ורעננותו: מנטה, גרניום לימוני, הל ועוד. עוד אופציה היא פילינג אנזימטי שמבוסס על מרכיבים שיש באננס. התוצאה בכל מקרה היא הסרת תאי עור מתים, המרצת זרימת הדם כך שהעור מתנקה ומתחדש, הזנת התאים במינרלים, בוויטמינים ובחומצות אמינו חיוניות, ריכוך העור וכאמור הענקת מראה רענן ושובה לב.

מזותרפיה

מזותרפיה היא טיפול קל, לא פולשני ונטול כאב שמטשטש נגעים שונים בעור הפנים (סימנים של אקנה, צלקות, נקבוביות וכו'). בנוסף הוא תורם להתחדשות העור ומקנה לו ברק נעים.

הטיפול כולל הזרקות עדינות לנקודות שונות ברחבי הפנים, שכמובן נבחרו בקפידה כדי שהשינוי יהיה מרבי. החומרים שמוזרקים הם חומרי הזנה חיוניים, ובנוסף ההזרקה עצמה גורמת לגוף להגביר את היקף הייצור של הקולגן. קולגן הוא חלבון שלוקח חלק בתהליכי בניית רקמות עור חדשות, שבאופן טבעי יהיו חלקות ומוצקות, וזהו רווח נוסף מהטיפול.

השתלת שיניים

דוגמה נוספת לטיפול שמחזיר את היכולת לחייך בפה מלא ובלי כל חשש היא השתלת שיניים.

אם בעבר הפתרון המקובל לאובדן שיניים עקב מחלה או תאונה היה שיניים תותבות, היום יש כבר שלל דרכים לשיקום הפה אשר מבטיחות גם עמידות לטווח ארוך וגם אסתטיות מרשימה. למעשה ניתן אפילו לבצע השתלת שורה שלמה של שיניים ביום אחד בשיטה מתקדמת עם אחוזי הצלחה גבוהים. ישנם גם פתרונות יעילים מאוד למחסור בשן אחת, בכל מיקום שהוא, וגם מרווחים גדולים מדי אפשר להסתיר בלי גשר ובדרך שמאפשר לחייך גם תוך כדי התהליך.