פדיקור רפואי

פדיקור רפואי הינו טיפול חשוב ונחוץ. בעורגני, אנו הופכים אותו למפנק במיוחד. אז אל תקבלו רגליים קרות – צעדו אלינו וצאו עם רגליים רכות!

יותר ויותר גברים ונשים מבינים את החשיבות שבהסרת העור היבש מכף הרגל. טיפול זה חשוב במיוחד עבור אלו שעומדים באופן ממושך על הרגליים, ספורטאים וכל מי שסובל מעור יבש וסדוק, ו/או מפטרת ציפורניים (לינק).

עורגני בכפר סבא מציע פדיקור רפואי המתבצע גם ללא סכינים ובעזרת חומר ייחודי הממיס את עור כפות הרגליים היבש. הטיפול, המתבצע על כורסאות עיסוי מפנקות, כולל הסרת העור הקשה מכפות הרגלים, פילינג ארומטי, הסרת העור סביב הציפורניים, טיפול בציפורניים ומריחת לק. בסוף ניתן לקנח עם עיסוי כפות רגליים מפנק. כמו כן, ניתן לשדרג את הטיפול באמצעות מסיכת פרפין. טיפול הפרפין מתאים לכלל המטופלים ובמיוחד לאלו הסובלים מיובש יתר בעור.

פדיקור ללא סכינים בכפר-סבא מותאם במיוחד לחולי סכרת, הסובלים מרגישות גבוהה בכפות הרגליים. בין היתר, אנו מציעים טיפול מיוחד לאלו הסובלים מכפות רגליים יבשות, ציפורן חודרנית, יבלות, יבלות מסמר, פטרת וכפות רגליים מזיעות. הפדיקור הרפואי בכפר-סבא נעים, מרגיע ומשפר את זרימת הדם בכף הרגל. הוא מותיר את כפות רגליכם מטופחות, חלקות ונעימות למגע.