הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הינו טיפול נפוץ מאוד שמטרתו העיקרית היא למנוע משיער גוף לצמוח במקומות מסוימים. את הטיפול הזה מבצעים מסיבות שונות, כגון מסיבה אסתטית או כדי לטפל בשיעור יתר. הסרת שיער באמצעות לייזר היא שיטה ותיקה, אך מדי שנים היא מתחדשת בטכניקות וטכנולוגיות חדשות המשפרות את התוצאות. רוב האנשים אשר בחרו בשירות זה מרוצים מהתוצאות ולאחר שנים ארוכות מדווחים על אי צמיחות שערות. על מנת להבין יותר את הטכנולוגיה הזו, אפשר לומר שהסרת שיער בלייזר כוללת יתרונות רבים. נברר יתרונות אלו המסבירות את הפופולריות של שירות זה.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

על מנת להבין את יתרונות של הסרת שיער בלייזר, חשוב להבין קודם כל איך הוא פועל. באמצעות מכשיר הלייזר מפעילים המטפלים קרן אשר מאתרת את פיגמנט של השערה, לרוב בצבע כהה, ומחממת אותה. חום זה עובר דרך כל שערה ועד לשורש שלה, וכך הוא פוגע ביכולת צמיחה שלה. בזכות טכנולוגיה זו, הנכם יכולים ליהנות מעור חלק ללא שיער בכל הגוף למשך שנים רבות.

מלבד עור חלק ונקי, הסרת שיער בלייזר בעל יתרונות משמעותיים:

  • ראשית, היתרון החשוב ביותר קשור לבריאות שלנו. ובכן, למרות שהסרת שיער בלייזר הינו שירות חלומי עבור אנשים רבים, חשוב לוודא שהוא מתבצע באמצעות מכונות מפוקחות על ידי משרד הבריאות. כאשר פיקוח זה קיים אין שום חשש וניתן ליהנות מהשירות בצורה בטוחה.
  • שנית, שיטת הסרת שיער בלייזר פועלת לטווח הארוך. ובכן, לקוחות רבים מדווחים לאחר עשר שנים מהטיפול, על אי צמיחות של שיערות. זוהי השיטה היחידה המאפשרת לשעיר לא לצמוח לתקופה כה ארוכה.
  • בנוסף, יש לדעת שלאחר שנים רבות כאשר השערות גדלות שוב, הינן דלילות ודקות. במקרה זה, יש אפשרות להסיר אותן שוב בטיפול או שניים ואין צורך להתחיל את כל הטיפול מחדש.
  • ניתן לבצע הסרה בלייזר ברוב מקומות בגוף, לדוגמא, ברגליים, בחזה, בגב, בידיים, בבית השחי, בבטן ועוד.

לסיכום, ניתן לומר שהסרת שיער בלייזר בעל יתרונות רבות עבור כל אדם אשר רוצה להוריד באופן קבוע את שערות הגוף.