20 במידה ואת מתלבטת האם לעשות הזרקות או ניתוח או טיפולים קוסמטיים באמצעות מכשור לעכב תהליך ההזדקנות אז בואי ונעשה קצת סדר :
טיפולי סדרות טיפולים אצל הקוסמטיקאית לעיכוב תהליך הזדקנות נועדו לכל מי שאינה רוצה להיכנס לחדרי ניתוח ורוצה להרחיק את הסכינאות ואינה בשלה להזרקות. אך מי שבחרה להיכנס לחדרי ניתוח או לעשות הזרקות צריכה להבין שהם אינם נוגדים את הטיפול הקוסמטי מאחר וההזרקות / ניתוחים אינם מטפלים בטקסטורת העור.
במידה ובחרת באחד מטיפולים אלה הכנסי לקוסמטיקאית וקבלי פרוטוקול טיפול מתאים למראה מושלם.
ואז : לא ייאמינו בת כמה את.

סוג חומר המילוי מותאם לפי מצב הקמטים והעור. לבחירת חומר המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, עובי העור, האזור המוזרק ובחירה לא נכונה תפגע בתוצאה.
בוטוקס – הבוטוקס מוזרק באזור שבין הגבות ,צידי העיניים ומצח. תפקידו לשתק את השריר האחראי על קמטי ההבעה ועל ידי כך נמעיט את הקמטים שאמורים להגיע בהמשך. התוצאה מגיע אחרי כמה ימים נשמרת עד חצי שנה.
מילוי קמטים – ישנם סוגים רבים למילוי נפח הקמט . הוא מוזרק בקמטים שבצידי הפה והלחיים. ואפשר ממש לפסל איתו את הפנים . עם החומצה ההיאלורונית ממלאים את המקומות שבהם קיים מחסור בקולגן ובחומצה ההיאלורונית בעור. הם ממלאים את אובדן הנפח והדילול ועל ידי כך נוצרת החלקה אחידה של משטח העור, בד בבד עם
השארת הבעת הפנים הטבעית.
מזו חוטים -שיטה חדשה ומומלצת למתיחת פנים. חוטי המזו מחזירים את המוצקות לעור הפנים, תוך העלמת קמטים וקמטוטים. החוטים, העשוים מחומר הקרוי פוליפרופילן, מוחדרים אל רקמת עור הפנים והצוואר בהם קיים רפיון או קמטים. החוטים נמתחים,"נאחזים" בעור ומרימים אותו מבפנים. התוצאה נשמרת כשנתיים. זו השיטה היחידה
למעט חדרי ניתוח הנותנת מענה לרפיון הצוואר.