תהליך אנטי - אייג׳נג, עיכוב תהליך ההזדקנות

14-0ראשית בואו נבדיל בין עיכוב הגעת  הקמטים לבין טיפול בקמטים.מאחר שיותר קל  לעכב מאשר לשקם.
אם תגיע אלי אישה בת 80 איזה טיפול אנטי אייג'ינג נתאים לה, כשהיא בעצם עמוק בתוך הקמטים?
בגיל הזה כמובן נשפר קצת את מראה הקמטים , נטפל בטקסטורת העור , נשפר את הקמטים העדינים יותר והיא תצא עם בטחון עצמי ומרוצה מאוד.

אבל למה להגיע לגיל הזה להסתכל במראה ולהתבאס? כאשר כיום יש מגוון רב של מכשירים טכנולוגיות וטיפולים לעיכוב תהליך ההזדקנות. הרי כולנו נזדקן , ואת התהליך לא נצליח לעצור  אך בהחלט נצליח לעכבו, ולהראות טוב לגילנו.

זכרו - לשמר הרבה יותר קל מאשר לשקם השימוש בחומרים פעילים בבית מעצימים ומשדרגים את התוצאה הסופית. על ידי שימוש בחומצות אלפא/ביתא/ רטינול אנחנו ממשיכים את פעולת החידוש לעור (שימוש בלילה) על ידי קרם עשיר בלחות, הזנה ופפטידים אנחנו משקמים את המחסום האפדירמלי ומסיעיים לעור בבניה של קולגן חדש ואיכותי שיטת ORG שהוא השילוב של רחיקת החמרים במקום והטכנולוגייה והפעלתה הנכונה נגיע לתוצאה המקסימלית . תפקיד כל מכשירי המיצוק הוא לגרום לגירוי דרמלי ליצירת רקמת קולגן. הקולגן נכנס לפעולת ריפוי. והוא זה שאחראי על קשיחות העור ומיצוקו.

15-5יתרונות טיפול ה - RF (גלי רדיו) סינרג׳י

  • חופשי מתופעות לוואי
  • מכשיר ה CeNergy של ונוס קונספט מאפשר לך לחזור לשגרה היומיומית מיד אחרי הטיפול. לעומת טיפולים פולשניים או טיפולי לייזר,ישנן מינימום תופעות לוואי.
  • במקרים מסויימים ישנה אדמומיות או רגישות יום – יומיים לאחר הטיפול.

תוצאות אמיתיות - אלפי מטופלים ברחבי העולם כבר גילו את המהפכה: הטכנולוגייה הוכחה כאפקטיבית בהתבסס על מחקרים קליניים למיצוק העור, שיפור מרקם, צלקות אקנה, פיגמנטציה , הידוק הצוואר ועוד..

בטוחה ומדוייקת
באמצעות הטכנולוגיה פורצת הדרך NRF: דיוק, עוצמה אחידה,פיזור יעיל המאפשר טיפול בכל סוגי העור והתמודדות עם כל אתגר. זאת לעומת טיפולים פולשניים או טיפולי לייזר היוצרים כוויות ואי אחידות.

15-6איך זה עובד?
מכשיר ה CeNergy מבוסס על גלי רדיו ננופרקשיונלים (NRF( וטכנולוגיית Smart Scan להעברת אנרגייה דרך האפידרמיסלדרמיס (השכבה העמוקה) , ייצור חום, תוך יצירת פיברובלסטיים וחידוש קולגן.

50